PARADNICA

O NAS

Jesteśmy prężnie rozwijającym się salonem urody.  Funkcjonujemy od 2016r., być może wcześniej słyszeliście o Studio ILLUSION, bo do 2019 r. działaliśmy pod taką nazwą. W 2019 r. zmieniła się nie tylko nazwa, do naszej oferty doszło wiele nowych zabiegów, rozpoczęliśmy również dystrybucję produktów renomowanej marki Mistero Milano. Specjalizujemy się w stylizacji paznokci dłoni oraz stóp. Zajmujemy się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs, a ponadto wykonujemy efektowne makijaże, które dodają splendoru i blasku każdej kobiecie, podkreślając jej urodę.

Wyróżniamy się jedynym w swoim rodzaju, oryginalnym, regionalnym wystrojem salonu, profesjonalnym podejściem do klienta oraz wysoką jakością wykonywanych usług.

W naszej ofercie dostępne są również szkolenia z zakresu stylizacji paznokci. Instruktorem prowadzącym jest Iwona Kiwacka – Majerczyk, właścicielka Studia Urody Paradnica, która na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak:

* Główny Instruktor marki Mistero Milano,

* Mistrz Polski Salon Success NAILPRO,

* Vice Mistrz Polski Twist french NAILPRO.

Nasze stylistki pracują na najwyższej jakości produktach Mistero Milano. W Paradnicy prowadzimy dystrybucję produktów tej marki, dlatego jest możliwość ich zakupu, a co więcej służymy darmową dostawą na terenie całego Podhala… i nie tylko. Należy dodać, iż nasze kursantki otrzymują dożywotni rabat 5% na produkty Mistero Milano zakupione w naszym Studio.

Serdecznie zapraszamy!

Iwona kiwacka-majerczyk

Właścicielka PARADNICY, Główny Instruktor marki Mistero Milano, w zawodzie pracuje od 2012 r. stale podnosząc swoje umiejętności i dążąc do perfekcji. Pasjonatka artystycznego zdobienia paznokci oraz kształtów ekstremalnych. W swojej pracy wykorzystuje różne techniki umiejętnie łącząc je ze sobą. Swoją pasją dzieli się z innymi prowadząc szkolenia z zakresu stylizacji paznokci.

paulina kalisz-stękała

Stylistka paznokci z wielką pasją. Spod jej dłoni wychodzą niestandardowe stylizacje, do każdej wkłada całe swoje serce. W branży działa od 3 lat, stale rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Close Menu